V 2. kole sa naše ženy predstavili na ihrisku MFŠ vo Veľkej netradične v piatok o 18:00 a predviedli krásny obrat proti súperkám z Považskej Bystrice. Priebeh zhodnotila Frederika Pajonová takto :

Na začiatku zápasu sme mali nepremenené šance, po ktorých prišiel z protiútoku gól do našej siete. Neskôr sme vyrovnali no opäť sme prehrávali keď po našom faule v pokutovom území súperky premenili pokutový kop. Po zmene strán Považská Bystrica zvýšila na 1:3, no naše ženy sa nevzdávali a stále tlačili a v tomto zápase naše baby ukázali neskutočnú bojovnosť keď sa nám podarilo otočiť z 1:3 na 4:3. V zápase sa vyskytlo niekoľko technických či taktických chýb na ktorých budeme spolu s kolegami pracovať no napriek tomu to bol zápas plný pekných tímových či individuálnych akcií a myslím si, že každý kto bol na zápas pozrieť si ho naplno užil. Verím, že budeme v tomto duchu pokračovať aj naďalej. Po tomto zápase musím pochváliť celý tím, pretože každá a jedna baba nechala na ihrisku čo sa len dalo a spoločne sme to dotiahli do úspešného záveru. Tešíme sa z 3 bodov no ešte viac z hry a predvedených výkonov. Prišli k nám mladé dievčatá z nižšej kategórie a môžeme vážne hovoriť o posilách tímu, vzhľadom nato čo predvádzajú na ihrisku.