Bleskovky
Oba dorastenecké výbery vybojovali v predstihu víťazstvá vo svojich ligách ... Tréner A mužstva Petruš na podchode, nahradil ho Michal Mičko ....

FC VION Zlaté Moravce 2 : 1 FK Poprad, 2. liga ženy

O pár slov k zápasu v Zlatých Moravciach sme požiadali Frederiku Pajonkovú.

Do prvého majstrovského zápasu sme cestovali o niekoľko hráčok zo základu menej z dôvodov ešte pretrvávajúcich zranení a dovoleniek,,ale na druhej strane sme vyskúšali mladšie ročníky,ktoré skončili v žiackej kategórii,a musím poznamenať,že nám do budúcna majú čo ponúknuť. Zápas sa niesol prevažne v réžii domácich hráčiek, my sme ťažili z protiútokov,a vďaka jednému sme po polčase vyhrávali 1:0. Druhý polčas nám odišla fyzická kondícia, čo sa odzrkadlilo na vyrovnávajúcom góle. Dievčatá sa snažili do konca hry remízu udržať no v 89' sme inkasovali víťazný gól, keď sme súperkám dali až príliš veľa času v zakončení. Musím vyzdvihnúť bojovnosť všetkých naších žien, od brankárky Vranovej, ktorá nás podržala niekoľkými skvelými zákrokmi až po všetky dievčatá v tíme a hlavne mladšie dievčatá, ktoré ukázali svoje kvality na ihrisku počas celého zápasu aj proti súperkám, ktoré boli od nich pomaly 2x staršie.