O zhodnotenie prípravy žien sme požiadali Dávida Kočíka,

Zimnú prípravu sme odštartovali 15. 1. 2024 v domácich podmienkách na ihrisku vo Veľkej. Zamerali sme sa hlavne na kondičnú stránku v ktorej sme rozvíjali vytrvalosť, rýchlosť ale aj silu jednotlivých hráčok, no nevynechali sme ani prácu s loptou.

Ako Ďalej uvádza kouč Dávid Kočík ženské Áčko absolvovalo v príprave štyri zápasy z toho dva proti chlapčenským výberom U-13 a U-15 OŠK Spišký Štiavnik, zo ženských súperov odohrali zápasy proti Hamšíkovej akádémii v kategóriu WU-19 a tiež proti výberu VSFZ u-14.

Za mňa a určite aj za hráčky môžem povedať, že nás neteší postavenie v ligovej tabuľke takže naším cieľom bude podať v každom zápase maximálny výkon a získať čo najviac bodov do tabuľky, no najdôležitejšie bude zlepšiť sa po futbalovej stránke, individuálne a kolektívnej.

Ženy chcú zabojovať za klub, tím, ale aj svoje vlastné meno. My im v tom budeme samozrejme držať palce !

Ženské Áčko má k dispozícii túto zostavu :

Brankárky
Frederika Pajonková