Ženy dnes odohrali prvý ligový zápas v jarnej časti na domácej pôde, no na svoje konto si bohužiaľ nepripísali žiaden bod.

Zhodnotenie zápasu trénera žien Dávida Kočíka:

Po zimnej príprave sme dnes nabehli do prvého majstrovského zápasu. Na domácom ihrisku sme privítali baby z Fk Nitra. Úvodných 20 minút naše ženy do bodky plnili úlohy, čo sme si na taktickej príprave pred zápasom povedali. Čakali sme na súpera v strednej zóne, čo sa nám z časti darilo, pretože sme sa dostali do 2 gólových šancí, ktoré sme bohužiaľ nepremenili. Okolo 25 minúty sa Nitra dostala do vedenia, naše baby po góle prestali hrať. Do polčasu sme inkasovali ďalšie 2 góly. Cez polčasovú prestávku sme sa zomkli a dali sme si za cieľ nedostať žiaden gól a to sa nám aj podarilo. Do druhého polčasu sme išli s tým, že chceme s výsledkom niečo urobiť. Dostali sme sa do 4-5 gólových príležitostí. Hoci sme boli v druhom polčase častejšie na súperovej polovici a nepustili sme ich do žiadnych vážnych šancí, žiaľ lopta v bráne neskončila a futbalové štastie nás dnes obchádzalo.
Z môjho pohľadu môžem baby pochváliť za hru a bojovnosť v druhom polčase. Máme sa od čoho odraziť. No po druhej stránke neprestávame makať a zlepšovať sa aj naďalej.
Súperovi gratulujem k víťazstvu!