Bleskovky
U-17 vyhralo svoju súťaž, U-19 sa to môže podariť cez víkend ... A-mužstvo odohrá vložené 30. kolo proti Veľkému Šarišu v stredu o 10:30 v MFŠ Poprad-Veľká ... Ženy odohrajú zápa

Ženy odohrali druhý ligový zápas opäť na domácej pôde. V tomto zápase sa im podarilo skórovať 4-krát, pričom lopta v ich sieti neskončila ani raz. Na svoje konto si v jarnej časti pripisuju prvé 3 body.

FK Poprad 4:0 FC ViOn Zlaté Moravce
Góly: Liberdová 2x, Farkašovská, Sedláková

Zhodnotenie zápasu trénera žien:

Ďalší majstrovský zápas sme na domácej pôde privítali FC ViOn Zlaté Moravce. Úvodných 15 minút sa naše baby trošku hľadali, takže by som povedal, že to bol taký medzišestnástkový futbal z jednej strany na druhú. Po krásnom góle z 25 metrov sme sa dostali do vedenia a naše baby si začali viac veriť na lopte. Podarilo sa nám upokojiť hru a z toho vyvrcholilo, že sme sa dostali do dalších pekných akcií, ktoré skončili gólom. Druhý polčas sme už mali 3 gólový náskok a kontrolovali sme hru. Súperky sa dostali do pár sľubných šancí, ale bránkarky nás podržali. Naším hráčkam sa podarilo ustrážiť aj dlhé nakopávané lopty poza obranu. Samozrejme nás teší aj nula vzadu.
Chcem poďakovať ženám za tímový aj individuálny výkon, bojovnosť, odvahu a nebáť sa hrať futbal. Neprestávame pracovať ani naďalej a ideme od zápasu k zápasu.