Bleskovky
U-17 vyhralo svoju súťaž, U-19 sa to môže podariť cez víkend ... A-mužstvo odohrá vložené 30. kolo proti Veľkému Šarišu v stredu o 10:30 v MFŠ Poprad-Veľká ... Ženy odohrajú zápa

13. kolo
MŠK Považská Bystrica 1:2 FK Poprad
Góly: Liberdová, Farkašovská

Ženy dnes vycestovali na svoj prvý vonkajší zápas do Považskej Bystrice. Tento zápas sa im podarilo skórovať 2-krát, pričom druhý gól padol v posledných sekundách zápasu. Ženy si so sebou odnášajú ďalšie 3 body!

Hodnotenie zápasu trénera žien:
Zápas v Považskej Bystrici sa nevyvíjal podľa našich predstáv. Prvý polčas sme robili veľa jednoduchých chýb, kazili sme prihrávky, zle sme dostupovali protihráčky a celkovo sme sa nevedeli dostať do zápasu. Po smolnom góle sme polčas prehrávali 1:0. Druhý polčas bol diametrálne odlišný, upokojili sme hru a začali sme sa viac hýbať bez lopty. Kontaktný gól nám veľmi pomohol, baby začali byť viac dominantné na lopte a začali sme hrať náš futbal, ktorý vieme.

Ďakujem ženám za dobrý výkon v druhom polčase. Gól v poslednej minúte je len ich odmenou za bojovnosť až do posledných sekúnd.