Bleskovky
U-17 vyhralo svoju súťaž, U-19 sa to môže podariť cez víkend ... A-mužstvo odohrá vložené 30. kolo proti Veľkému Šarišu v stredu o 10:30 v MFŠ Poprad-Veľká ... Ženy odohrajú zápa

14. kolo

FK Poprad 1:2 BŠK Bardejov
Gól: Farkašovská

Ženy v sobotňajšom zápase na domácej pôde privítali lídra tabuľky. Hoci si z tohto zápasu neuchmatli ani jeden bod, naše ženy Bardejovčanky poriadne potrápili a bojovali až do konca.

Zhodnotenie zápasu trénera žien Dávida Kočíka:

Vedeli sme, že dnes nás nečaká nič jednoduché. Ženy pristúpili k zápasu zodpovedne a na ihrisku nechali maximum. V tomto zápase sme mohli vidieť ako sa dokáže prvé mužstvo v tabuľke s nami trápiť a dokonca byť nervózne, či báť sa o výsledok. Naše ženy boli agresívnejšie, vyhrali množstvo osobných súbojov, boli silnejšie na lopte. Dokonca sa nebojím povedať, že v tomto zápase boli lepším mužstvom. Aj keď nám tento zápas nevyšiel výsledkovo, je vidieť u žien veľký progres po taktickej, ale aj individuálnej stránke. Musím povedať, že dnes nevyhralo lepšie, ale šťastnejšie mužstvo, čo má mrzí kvôli ženám, lebo odviedli výborný výkon.

Zhodnotenie zápasu kapitánky žien Janky Sedlákovej:

Nastúpili sme proti Bardejovu, ktorý má kvalitné družstvo a len tie najvyššie ambície. Počas prvého polčasu sme sa snažili dodržiavať pokyny trénera, čo sa nám podľa môjho názoru aj darilo a Barjedov sme do ničoho vážneho nepustili. Do kabín sme išli za stavu 0:0. V druhom polčase sa nám poradilo prekvapiť súpera priamočiarym nákopom a skórovať. Napriek našej snahe a bojovnosti sme sa nevyhli nedôslednosti pri bránení a Bardejov dva krát skóroval. V závere nám chýbalo trochu šťastia, keď dorážka po rohu len tesne minula bránu. Napriek prehre si mýslim, že sme ukázali, že vieme hrať proti akémukoľvek súperovi.