Bleskovky
A-mužstvo už na čele tabuľky po zaváhaní Loky v Raslaviciach ... z titulov sa naplno tešia dorastenci ... Áčko povedie do konca sezóny Michal Mičko ... ženy porazili ŠK Futura 4:0 ...

ženský tím FK Poprad

17. kolo
FK Poprad 0:3 ŠK 2011

Ženy odohrali v sobotu majstrovský zápas na domácej pôjde proti súperovi z Pečeniad. Aj napriek snahe a bojovnosti sa im trojgólový náskok nepodarilo znížiť, čo značí, že si do tabuľky nepripisujú žiadne ďalšie body.

Zhodnotenie zápasu trénera žien Dávida Kočíka:

V tomto zápase sme mohli vidieť dva rozdielne polčasy. V prvom sme boli družstvom, ktoré bolo silnejšie, dominantnejšie a diktovalo tempo hry. Dostali sme sa do 2-3 sľubných šancí, ktoré sme opäť nepremenili a naše trápenie v koncovke pokračuje aj naďalej. Polčas sme prehrávali 0:1, inkasovali sme gól zo štandardnej situácie, kde sme si neustrážili protihráčku a tá hlavou skórovala. Druhý polčas sme začali asi najhoršie ako sme mohli. Po dvoch rýchlych góloch v úvode druhého polčasu to bolo už 0:3. Naše ženy s tým ešte chceli niečo urobiť, ale sily nám dochádzali a super nás nepustil do žiadných vážnejších šancí. Musíme popracovať na koncovke a v nasledujúcom zápase uchmatnúť plny bodový zisk!