Bleskovky
Oba dorastenecké výbery vybojovali v predstihu víťazstvá vo svojich ligách ... Tréner A mužstva Petruš na podchode, nahradil ho Michal Mičko ....

U-19 po štyroch zápasoch vedie tabuľku II. ligy vo svojej kategórii bez straty bodu a so skóre 16:4. Trénera sma požiadali o zhodnotenie úvodu sezóny svojho tímu.

Na úvod sezóny nám rozlosovanie doprialo dva domáce zápasy za sebou. V tom prvom sme privítali Vranov n/T. Súpera sme veľmi nepoznali, no čakali sme že sa budeme musieť vysporiadať s defenzívou súpera. Čo pre nás znamenalo zmenu herného štýlu. V úvode zápasu sme dlho držali loptu na kopačkách, no boli neefektívni v zakončení. Trvalo nám to až do druhej polovice druhého polčasu. Zápas sme zvládli a zvíťazili 4:2. V druhom kole sme doma nastúpili proti kvalitne pripravenému tímu - Lokomotíve Košice. Súper nám svojou dobre organizovanou defenzívou nedovolil veľa príležitostí a tak rozhodli góly z koncov polčasov, zápas sme vyhrali 2:0. Dôležité víťazstvo! Na prvý zápas mimo Poprad sme cestovali až do ďalekej Sniny, kde sme v horúčave nastúpili proti odhodlanému súperovi. Už v prvom polčase museli domáci vynútene dvakrát striedať. Čo naštrbilo ich defenzívu a v druhom polčase sme našou zlepšenou hrou domácich prehrali a opäť vyhrali 4:2. V poslednom prázdninovom zápas nás čakal L. Mikuláš, ktorý mal po troch kolách rovnako ako my plný počet bodov. Oproti predošlým zápasom sme súpera poznali a vedeli sme čo nás bude čakať. Hráči od prvého momentu začali plniť naše pokyny a to prinieslo ovocie v podobe rýchlych gólov. Zápas sme nakoniec vyhrali zaslúžene 5:0. Verím, že sa nám trénerom podarí udržať zlepšujúce sa tempo a výsledky budú vždy pozitívne. Cieľom je rovnako ako každý rok pripraviť hráčov na mužský futbal. Tímové ciele sú hrať v každom zápas na víťazstvo, ak sa nám to podarí tak sa na konci môžeme tešiť ale to ukáže čas.