Róbert Petruš: „Som nesmierne rád, že od zápasu k zápasu predvádzajú moji zverenci čoraz kvalitnejšie a gólovo efektívne výkony. Do tímu k nám konečne prichádzajú herne vyspelí hráči čo sa odzrkadľuje aj na stúpajúcej forme. Veľmi ma teší, že stanovenú úlohu účelného posilnenia nášho kádra sa mi darí postupne napĺňať. Som presvedčený, že v blízkom období sa nám mužstvo podarí ešte výraznejšie doplniť a v nastúpenom trende budeme pokračovať aj v nastávajúcej jesennej časti. Bude to pre nás veľmi potrebné, pretože sa proti nám postavia nároční súperi z hornej polovice tabuľky. Dôležité taktiež je že naši hráči naberajú správnu hernú tvár a sebavedomie. V každom súťažnom meraní síl je na kolektíve vidieť čoraz väčšie odhodlanie zdolať protivníkov. Môže nás iba mrzieť úvodný duel s Lokomotívou Košice v ktorom sme ťahali za kratší koniec povrazu. Potvrdilo sa však, že hráči sa dokázali z tejto domácej prehry rýchlo poučiť a v súčasnosti idú v stúpajúcej forme.“

Matija Miketič: „Pred príchodom do popradského mužstva som sa stretol s trénerom pánom Petrušom, ktorý mi priblížil náš tím a očakávania aké má odo mňa. Diskutoval som aj so šéfom realizačného tímu tohto klubu s bohatou a pestrou tradíciou, ktorý má veľmi kvalitné podmienky. Taktiež sa mi páči pekná atmosféra nie len v ňom, ale aj v tomto meste pod Tatrami. Moju hráčsku premiéru v skvelom kolektíve som si nesmierne užil a navyše som šťastný, že sa mi v ňom k výraznému víťazstvu podarilo prispieť dvoma peknými gólmi. Som presvedčený, že zisk tohto cenného skalpu bude pre nás tou správnou vzpruhou a pôjdeme iba v stúpajúcej forme. Osobne sa teším a som pripravený už na ďalší duel v stredajšej dohrávke v Medzeve a verím, že sa opäť strelecky presadím.“