Bleskovky
Oba dorastenecké výbery vybojovali v predstihu víťazstvá vo svojich ligách ... Tréner A mužstva Petruš na podchode, nahradil ho Michal Mičko ....

Orlom sa v Medzeve nepodarilo skórovať, ani bodovať. Pár otázok sme položili koučovi Róbertovi Petrušovi.

Pán tréner, v Medzeve sme nenadviazali na úspešnú sériu víťazných  zápasov a podľahli sme domácemu tímu 0:2. Kde vidíte hlavnú príčinu prehry?
 Hlavnou príčinou prehry vidím v tom, že sme nestrelili gól. Keď nedáme gól nemôžeme vyhrať a v Medzeve ani remizovať.

Pred vynútenou prestávkou spôsobenou krátkou, ale intenzívnou búrkou sme inkasovali rozporuplný gól, viete nám priblížiť tento moment?
 Nerád by som sa vracal k tomuto momentu, pretože z môjho pohľadu kde som stál mi bolo ťažko posúdiť či bola lopta za bránkovou čiarou alebo nie. Rozhodca to bohužiaľ posúdil tak a to mi už teraz nezmeníme. Čo ma mrzí viac je to, že cez prestávku si povieme niečo a príde prvý center do našej šestnástky a mi po našej chvíľkovej nekoncentrácii zbytočne inkasujeme a postavíme súpera na koňa. Opakuje sa nám to častejšie a keď si nedáme povedať budeme aj v ďalších zápasoch inkasovať takéto lacné góly.

Čo vás na Vašom tíme v tomto zápase potešilo a naopak čo treba zlepšiť?
 Potešila ma organizácia hry v prvom polčase keď sme súpera prakticky do ničoho nepustili. Moje mužstvo hralo dobre , zodpovedne, len škoda, že v útočnej fáze sme boli málo dôrazný. Situácie, ktoré sme mali sme mali riešiť pokojnejšie a presnejšie. Čo ma sklamalo ? Reakcia môjho mužstva po obdržanom góle, kde sme začali v našej defenzíve si určité veci zľahčovať. Dovolili sme súperovi nás dostať pod tlak, kde si vytvoril nebezpečné príležitosti ktoré zaváňali gólom. Čakal som väčšiu aktivitu smerom dopredu, že my si vytvoríme tlak a vypracujeme si nejakú gólovú príležitosť ktorú premeníme, ale bohužiaľ nebolo tomu tak. V úplnom závere sme už hrali vabank a pri našom poslednom rohovom kope sme inkasovali druhý gól do prázdnej bránky.
Zápasov bolo v krátkom slede vďaka dohrávke a poháru pomerne veľa, je tým kondične pripravený na zápas v Ľuboticiach?
 Mužstvo je po kondičnej stránke pripravené veľmi dobre. Z toho obavy nemám. Chlapci mali dostatok času na regeneráciu, takže pevne verím že v Ľuboticiach podáme dobrý výkon a nepôjdeme odtiaľto naprázdno.