Bleskovky
Dorastenci naplno bodovali aj v Humennom ... Áčko víťazne proti Ľuboticiam ... V ponuke na pokladni opäť šály FK Poprad v cene 17,90€ ...

Tomáš Slicho :
 Zápas s Pavlovcami sa zdal jednoduchý, ale nebol. Hlavný problém bol v premieňaní šancí. Myslím, že sme mali dostatok príležitostí, ale nepodarilo sa nám ich využiť. Dal som jeden gól a mal som ďalšiu veľkú šancu, ktorú som nevyužil. Napriek tomu sme zápas zvládli a získali sme tri body. Domáce body sú pre nás dôležité a snažíme sa vyhrávať aj na ihriskách súperov, hoci je to ťažké. V 90. minúte sme dali gól na 2-0, čo bol pre mňa veľký úľavou. Som veľmi rád za tri body.

Róbert Petruš
Očakávali sme získať tri body, no s Pavloucami to nebolo vôbec jednoduché. Možno sme si to skomplikovali sami, z jasného zápasu sme si vytvorili zbytočné nervy. V prvom polčase sme si vytvorili mnoho gólových šancí, ktoré sme však nedokázali využiť. Napriek tomu sme hrali dobre. Avšak naša hra neskôr upadla a zbytočne sme sa sami zražali do kolien.
 Našťastie, Rody dal gól na 2-0, čo nás upokojilo. Ak však premárniť toľko šancí, futbalová spravodlivosť sa vráti a zápas nevyhráte. Mám zmiešané pocity z tohto zápasu, hlavne kvôli koncovke. Druhý polčas bol chaotický. Chlapci možno strácali sily. Trénujeme toľko, koľko trénujeme. Rodák a Rybovič celý týždeň neboli, boli v škole, prídu len v piatok. Takže nie je prekvapujúce, že v koncovke chýba istota. Ale to nie je výhovorka, je to fakt. Napriek všetkému sme vyhrali, získali sme povinné tri body a ideme ďalej.