U-17 vyhralo svoju súťaž, U-19 sa to môže podariť cez víkend ... A-mužstvo odohrá vložené 30. kolo proti Veľkému Šarišu v stredu o 10:30 v MFŠ Poprad-Veľká ... Ženy odohrajú zápa

Róbert Petruš (FK Poprad – FK Čaňa):
 „ V dnešnom stretnutí sa síce naše víťazstvo nerodilo ľahko, ale na druhej strane musím zdôrazniť, že v tomto čase bude pre nás každý zápas veľmi náročný. Našou hlavnou podmienkou je ísť do každého, či už výkonnostne, ale i po psychickej stránke naplno a zbierať v nich po povinné tri body . Ako nám ukázal náš dnešný súper z košického vidieku ten neprišiel pod Tatry predať svoju kožu zadarmo a v obrannej línii podal vysoko taktický výkon takmer s plným obsadením svojich hráčov. Už v prvej polovici duelu sme sa v ofenzíve veľmi ťažko dokázali presadiť a od mojich zverencov mi vo finálnej fáze chýbalo najmä viac pohybu. Predvedenou hrou sme sa akoby boli prispôsobili nášmu protivníkovi a podľa mňa si priebeh merania síl sami skomplikovali. Podpísali sa pod to aj obidva inkasované lacné góly po rohových kopoch, ku ktorým by naši hráči mali mať zodpovednejší prístup, keďže na ich správne riešenie kladieme dôraz takmer pravidelne v každej tréningovej jednotke. K ubráneniu protihráčov sme totiž pristúpili veľmi ležérne, čo hostia dokonale využili a za naše chyby nás náležite potrestali. Znamená to, že týmito dvoma doslova darovanými presnými údermi sme si síce hlavne záverečnú polhodinu zbytočne sami výrazne skomplikovali, ale na opačnej strane mince slúži ku cti mojim chlapcom, že i napriek nepriaznivému vývoju tohto súboja flintu do žita zavčasu neodhodili. V pravú chvíľu totiž všetci svoje hlavy vztýčili nahor a takmer v hodine dvanástej dokázali tento pre nás nesmierne dôležitý zápas otočiť dvoma ukážkovými gólmi vo svoj prospech.“