Dávid Straka:
 „Proti dnešnému nevyspytateľnému súperovi sme sa chceli už od samého začiatku zamerať hlavne na pozornú defenzívnu činnosť. Boli sme si plne vedomí jeho spôsobu hry, ktorá pramení najmä z rýchlych a nebezpečných protiútokov. Potvrdili to už aj v predošlých náročných dueloch s mužstvami z horných priečok tabuľky. Sme veľmi radi, že už do prestávky sa nám podarilo vytvoriť i keď len tesný náskok.
 Po zmene strán sme prepli na vyšší rýchlostný stupeň čo sme naplno využili zaznamenaním gólovej poistky. Z môjho brankárskeho pohľadu si však čisté konto nebolo určite vôbec jednoduché udržať. V nie jednom prípade to nebolo ľahké, ale napokon sa mi predsa len podarilo udržať si čisté konto. Pevne verím, že aj zisk tohto skalpu bude pre nás tou pravou vzpruhou do najbližšieho pohárového stretnutia s náročným treťoligovým Stropkovom.“

Róbert Petruš:
 „Boli sme si už pred zápasom plne vedomí toho, že hra Gerlachova najmä na ihriskách súperov spočíva z rýchlych brejkov. Na tento spôsob sme sa zameriavali už v priebehu týždňa, čo znamená, že nás ničím neprekvapili. Mrzieť nás môže iba to, že o našom víťazstve sme mohli rozhodnúť aj do prestávky. Žiaľ vo futbale sa zvyknú vyskytnúť neraz aj takéto merania síl. Pevne verím, že množstvo nevyužitých jedinečných príležitostí sme si vyčerpali už dnes. Som však rád, že mojim zverencom snaha na skórovanie nechýba. Trápi ma však, že v útočnej línii nám stále chýba potrebná kvalita. Aj napriek tomu, že sme si dokázali vytvoriť zaslúžený dvojgólový náskok sme tŕpli až do poslednej minúty, aby hostia zápas akýmkoľvek spôsobom nedokázali zdramatizovať. Domáce stretnutia musíme nevyhnutne zvládať a so súperových ihrísk priniesť čo najväčšie množstvo bodov, aby sme sa udržali na horných priečkach tabuľky.“